Zmieniamy mieszkanie narożnik do salonu

Każdy z czasem stwierdza, że trzeba coś zmienić w swoim otoczeniu, choćby po to aby poprawić sobie samopoczucie. Jeżeli wprowadzimy zmiany w najbliższym środowisku, jakim jest mieszkanie, nasz poziom endorfin automatycznie się podniesie. Świetnie wiedzą o tym osoby, które aby zabić chandrę idą na małe lub większe zakupy, a nowy ciuszek lub gadżet do kuchni sprawiają, że ich nastrój od razu się poprawia. Takie postępowanie jest w wielu przypadkach automatyczne, podświadome, wynika z potrzeby wewnętrznej, która nakazuje podjęcie takiej a ni innej czynności w konsekwencji czego czujemy się lepiej.

Jeżeli mamy troszkę czasu i parę zaoszczędzonych złotówek być może pokusimy się o nieco większe zmiany, niż te wyżej wymienione, które zapewne dają rezultaty, jednak z czasem mogą doprowadzić do efektu „za małej szafy” lub „a gdzie to postawić”.

Salon to pomieszczenie, które w większości mieszkań jest miejscem przebywania całej rodziny przez większość wolnego czasu, to tutaj przyjmujemy gości i spotykamy się z rodziną. Warto aby to miejsce podobało się nam i abyśmy czuli się w mim jak najlepiej.  Aby osiągnąć zmierzony efekt dobrze jest wybrać do pokoju dziennego meble, które spełnią wszystkie oczekiwania jakie in stawiamy. Jeżeli chodzi o funkcjonalność to dobrze gdy możemy z wszystkimi domownikami usiąść przed telewizorem i obejrzeć jakiś fajny film familijny. Najlepiej jeżeli każdy z oglądających może swobodnie i wygodnie „rozwalić” się przed telewizorem nie przeszkadzając innym telewidzom.

Aby taki scenariusz był realny, niezbędna jest odpowiednia ilość miejsca do siedzenia i leżenia. Meblem, który jest w stanie zapewnić takie warunki jest kanapa narożna, tylko ten typ kanapy zagwarantuje dostateczną powierzchnię do się siedzenia i leżenia. Nie uzyskamy takiego efektu kupując fotele i sofę, zajmą one podobną lub większą powierzchnię oferując w zamian stosunkowo niewiele miejsca dla domowników. Kanapa rogowa jest tutaj najlepszą opcją.

Oto kilka wybranych propozycji kanap narożnych, które chcemy zarekomendować jako meble o dużej funkcjonalności, które zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca jednocześnie nie zagraci pomieszczenia. Kilka przykładowych narożników zostało wybranych tak aby pokazać, że możemy je umieścić w pomieszczeniach o różnej powierzchni.

Mały narożnik
mały narożnik
Średni narożnik
średni narożnik
Duży narożnik
duży narożnik
Duży narożnik w kształcie litery „U”
narożnik w kształcie U
Prezentowane kanapy rogowe posiadają funkcję spania oraz pojemnik na pościel, tak że zyskujemy dodatkowe całkiem przyzwoite miejsce do spania. Nie polecane dla domowników do codziennego użytkowania, jednak dla gości, którzy spędzają na nim 1-2 noce jak najbardziej.

Wszystkie prezentowane narożnik rozkładane dostępne są w ofercie sklepu Solpol-Meble.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *