Wymarzone łóżko auto

Dzieci a w szczególności chłopcy bardzo często marzą aby zostać kierowcami rajdowymi lub bawią się w kierowców. Większość z nich posiada wśród swoich zabawek różne samochody, większe i mniejsze, ciężarowe i osobowe, sterowane i takie, które należy samodzielnie napędzać. Tak więc auto w różnej postaci towarzyszy młodym mężczyznom od najmłodszych lat, choć należy dodać, że również wśród dziewcząt nierzadko spotkamy miłośniczki tego rodzaju zabawek.
Jeżeli nasze dziecko kocha zabawy samochodami to być może warto pomyśleć o prezencie na dzień dziecka, który również będzie związany z tymi zainteresowaniami. Taką nietypową propozycją może okazać się łóżko auto, które poza spełnieniem swojej głównej funkcji jaką jest zapewnienie wygodnego miejsca do spania za dnia może stać się atrakcyjną zabawką, która przy odrobinie wyobraźni stanie się bolidem rajdowym, radiowozem bądź innym samochodem.

łóżko auto
Możliwości jakimi dysponują obecnie producenci mebli są bardzo duże i wykonanie łóżka, którego rama będzie kształtem zbliżona do wybranego samochodu nie stanowi większego problemu. W większości produktów zamierzony efekt osiąga się z wykorzystaniem akrylu, które jest bardzo wdzięcznym materiałem i pozwala na uzyskanie ciekawych kształtów przy zachowaniu dobrej wytrzymałości.
Na krajowym rynku łóżek dziecięcych znajdziemy bardzo wiele propozycji, które pochodzą zarówno od Polskich jak i zagranicznych producentów. Wśród najbardziej popularnych znajdziemy kolorową serię łóżek, której bohaterami są samochody z bardzo popularnego przed kilku laty filmu „Auta”. W ofercie wielu sklepów meblowych znajdziemy takie gwiazdy kina jak Zygzak McQueen, czy Monza, które dzieci pamiętają z filmu oraz serialu telewizyjnego. Jeżeli chcemy sprawić naszemu synkowi wielką niespodziankę i dużo radości warto rozważyć zakup łóżka samochodu wykonanego na podobieństwo jednego z bohaterów wyżej wspomnianego filmu.

łóżko samochód
Inni producenci poszli w kierunku bardziej uniwersalnym i stworzyli serię łóżek samochodów, które kształtem przypominają znane marki jak BMW, czy Ford. Interesująca kolorystyka oraz dbałość o oddanie szczegółów sprawiają, że takie łóżka prezentują się wyjątkowo interesująco i mogą stanowić prawdziwą ozdobę pokoju dziecka. Jak wspomniano wcześniej nie tylko chłopcy interesują się samochodami, dlatego paletę kolorów łóżek rozszerzono o takie barwy jak róż, niebieski czy czerwony tak aby również dziewczęta mogły znaleźć coś dla siebie.
Oto propozycje przepięknych łóżek aut nie tylko dla chłopców.

łóżko auto dla dziewczynki

łóżko samochód niebieskie łóżko samochód czerwone łóżko auto łóżko auto żółte

Jeżeli jednak zainteresowania dziecka skierowane są ku innego typu pojazdom to wystarczy poszukać rozwiązań takich jak wóz strażacki, traktor czy też lokomotywa, które znajdują się w ofercie niektórych sklepów meblowych.

łóżko lokomotywa łóżko straż łóżko traktor

Prezentowane w artykule łóżka znajduję się w ofercie sklepu Artbo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *